Modern Ev Dekorasyonun İncelikleri.. Son zamanların en çok tercih edilen ve görüntüsü ile kalitesini yansıtan modern ev dekorasyonları, ince çizgiler ile birlikte çok daha kaliteli bir hale gelmektedir.

Ev dekorasyon trendleri ve ev dekorasyon zevkleri dönemden döneme değişiklik gösterebiliyor. Ancak modern ev dekorasyonları, minimalist ve daha işlevsel hali ile uzun bir süredir en çok tercih edilen ev dekorasyon ürünlerinin seçimini belirliyor diyebiliriz. Karmaşık görünmeyen, sadelikten yana ama bir o kadar da kaliteli duran modern mobilyalar, çoğunluğun zevkine hitap etmeyi başarıyor. 

 

 

Bulunulan mobilya sezonu ve renk trendlerine göre evrimleşebilen modern mobilya tasarımlarının ve fikirlerinin; aslında temelinde tek bir şey yatıyor; işlevsellik şıklık ve kalite!

 

 

Yeni bir ev dekore etmek istediğiniz de veya var olan yaşam alanınızı modern bir görünüme kavuşturmak istediğiniz de yapacağınız şeyler aslında oldukça basit. Renkler ile oynamak ve işlevi bulunmayan mobilyalarda uzak durmak!
 

 

 

Modern ev dekorasyonunun temelinde işlevsellik yatıyor…

 

 

Genel olarak gösterişten uzak durulduğu var sayılsa da aslında modern ev dekorasyonlarında lüks görünüm kalite ile doğru orantılı olarak işlemekte. Daha çok sanatsal ruhun ve eleganlığın ön plana çıktığı modern yaşam alanlarında minimalist ev dekorasyonunun temeli iyi bir şekilde özümsenmiştir.

 

 

Simetrik ve daha sade mobilyaların kullanıldığı bu tip dekorasyonlarda, az önce de bahsettiğimiz minimalist dekorasyon temeline dayanan işlevsellik bulunmakta. Sizlere hitap eden, fonksiyonelliği ile tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılık verecek aynı zamanda da şıklığı ile hoş görüntü yansıtacak olacak mobilyaların kullanımı; modern mobilya ve modern ev dekorasyonunun fikrini yansıtıyor.

 

 

 

 

Renkler ile sanatsal dokunuşlar oluşturmak oldukça önemli…

 

 

Daha elegant bir dekorasyon istiyorsanız, seçeceğiniz mobilyada sade ve tek renk kullanmanızda fayda var. Özellikle son yıllarda oldukça fazla trend olan ve modern mobilyalarda sıklıkla kullanılan pastel ve soft renkler sayesinde size hitap eden mobilya ve dekorasyon anlayışını karşılayabilirsiniz.

 

Ancak..

 

Eğer şıklığın koyu renkler ile geldiğine inananlardan ve bu tip görüntüleri yaşam alanlarınıza entegre etmek isteyenlerdenseniz, tavsiyemiz andrasit ve gri gibi yaşam alanına derinlik verecek ve aynı zamanda da asil bir şıklık oluşturacak deri mobilyaları tercih etmek. Bu sayede daha karakteristik ve daha farklı bir havada dekorasyon yapmanız mümkün.

 

 

 

 

Modern ev dekorasyonunu kendinize uyarlarken ve mobilya seçimi yaparken elbette ki tekdüze mobilyalar seçmenize gerek yok. Aksine modern dekorasyon için çalışmalar gerçekleştirirken, farklı tarzdaki mobilyalardan ve farklı tarzdaki ev dekorasyon ürünlerinden faydalanarak bir bütünlük oluşturabilir ve bu sayede zıtlıkların uyumundan faydalanarak daha spor bir görünüm elde edebilirsiniz. 

 

 

 

Evinizde bulunan istediğiniz tüm alanları modern mobilya ve modern dekorasyon fikirleri ile  baştan aşağı tekrardan dekore edebilir veya dekorasyon ürünleri ile küçük detaylar ekleyebilirsiniz. İşte tam bu noktada Macitler Mobilya, genel olarak modern dekorasyon fikirleri vermek ve evinize uygun modern dekorasyon projeleri geliştirmek için iç mimar desteği sunmaktadır.

 

 

Aynı zamanda da kişiye özel olarak üretim gerçekleştiren Macitler Mobilya’ya gelerek sunulan hizmetlerden yararlanabilir, modern yatak odası mobilyasından salon takımına, modern tv ünitesinden kitaplığa  kadar tüm mobilyaları daha yakından inceleyerek evinize ve size uygun olan dekorasyon fikirlerini öğrenebilirsiniz. 

Ücretsiz Mimari Destek Almak İçin Buraya Tıklayarak Randevu Oluşturun