Hakkımızda

Modern mobilya alanında proje ve üretim hizmeti gerçekleştiren Macitler Mobilya, 1993 yılından beri bu alandaki nabzı tutan ve mobilyacılık sektörüne yön veren temel yapı taşlarından biridir.

Macitler Mobilya

Serdal Macit tarafından 1993 yılında bir döşemehane olarak kurulan Macitler Mobilya, daha sonra göstermiş olduğu gelişim ve değişimler ile şu an Türkiye’nin ve hatta dünyanın bilinen ve kabul gören modern mobilya firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kuruluşundan beri sahiplenmiş olduğu farklı tarzı ve kaliteye bakış açısı sayesinde şu an dünyanın dört bir yerine dağılmış şubeler ağı ile hem Türk mobilyasını dünyaya tanıtmış hem de büyük bir istihdam sağlamıştır.Macitler Mobilya, alanında uzman ve başarılı iç mimar, mimar ve proje yöneticileri ile şimdi de başarılı ve kaliteli mobilya dekorasyon projeleri oluşturarak kurumsal alanda da hizmetlerine devam etmektedir.

Günümüzde Macitler Mobilya, Türkiye’de ve dünyada birçok noktada hizmet veren, tasarımları ve konseptleri ile sektörde kendinden söz ettiren bir marka haline gelmiştir.Yurt içi ve yurt dışı hizmet verdiği müşterilerinde memnuniyet ve sadakat oluşturan Macitler Mobilya gelecekte bu çizgisini sürdürüp geliştirmek adına yatırımlarına devam etmektedir. Macitler ürünleri tamamen yerli ve özgün tasarımlardır. Ürünlerde tasarım yapılırken en güncel tasarım ve trendler takip edilir. Ürünlerin tasarımını ülkemizin en kabiliyetli ve kendi alanında marka olmuş mimar kadroları yapmaktadır.

İç Mimarlık Hizmeti

Ücretsiz İç Mimarlık Danışmanlığı ve Ev Dekorasyon Projeleri Gerçekleştiren “Uzman” İç Mimarlarımız İle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişime Geç

Bakış Açımız

Gerçekleştirmiş olduğumuz Ar-Ge (Araştırma Geliştirme) çalışmalarımızla, Türk mobilyacılık anlayışını dünyanın dört bir yanında bilinen bir olgu haline getirerek, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ve aynı zamanda da ciddi bir istihdam oluşturarak maddi ve manevi bakımdan sorumluluklarımızı yerine getirmek en önemli vizyonumuzdur

Bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmiş ve gerçekleştirdiğimiz bu sosyal sorumluluk projeleri ile de topluma değer katmak adına sıkı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Tüm bunlarla birlikte de teknoloji ve gelişimlerden kopmadan yeni dünyaya bağlanarak, çağı yakalıyoruz…

Macitler Mobilya olarak sizlere en ileri teknolojileri sunuyor ve hayal ettiğiniz ev dekorasyon projelerini sizin için özel olarak tasarlayarak sizlere ulaştırıyoruz.

Gelişim

Baz aldığımız iş sağlığı ve güvenliği ilkeleri ile, hizmet ve ürün kalitemizi geliştirmek için emin adımlar atıyor ve entegre yönetim sistemlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak için sürekli olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Macitler hem ürün hem de proje odaklı tasarım ve üretim yapabilmektedir. Ürünlere müşteri segmentlerine özel ölçü ve modellemeler tasarlayarak kişiye özel yaşam vaadi sunan Macitler villa, apart, daire, kafe, ofis gibi yaşama alanlarına özel proje dekorasyonlarında da konseptlerini geliştirmektedir.

Macitler Mobilya, ürünlerinin tamamını kendi fabrikasında üretmektedir. Üretimde kullanılan makine ve sistemler, kalite ve ergonomiyi en yüksek seviyede sunmak için en ileri teknolojiler seçilmiştir.

Şirket Politikamız

Macitler,

Bilgi güvenliğinin kilit bir yatırım olması nedeni ile ticari sır mahiyetinde olan ve rekabet gücünü engelleyen bilgileri de dikkate alarak, müşterilerinin isteklerini tam olarak anlar. Bu gereksinim ve beklentileri karşılamak, bilgi güvenliğini sağlamak amacı ile geçerli standartlar ve mevzuatlarda belirtilen koşullara tam olarak uyar. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinci ile ulusal değerlere bağlıdır. İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelik önlem ve uygulamalar, üretim ve hizmet sürecinin vazgeçilmez bir unsurlarıdır.

Faaliyet gösterdiği her alanda, en iyi olmak için çalışır, sonuca odaklanır, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. Tüm faaliyetlerini mahiyeti ve ölçeği fark etmeksizin çevresel etkilerini ürün ve hizmetine uygun olarak yürütmektedir.

Sürekli gelişmeyi ve çevre kirliliğini kaynağından önleyeceğine, kendi çevre boyutları ve yükümlü olduğu yasal ve diğer şartlara riayet edeceğine dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar. İSG, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemi gereği Çevre amaç ve Programı ile hedeflerin tespiti ve İSG hedeflerinin belirlenmesi için yönetimin gözden geçirme mekanizmasını çalıştıran bir çerçeve plana sadık kalır. Yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ve İSG yönetiminin ve İSG performansının sürekli iyileştirilmesi, yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uyulacağına dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar. Çalışanları İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirmek sosyal sorumluluğunun gereğidir. Müşteri odaklıdır, gelişmeleri takip eder, piyasaların talep ve beklentilerini tespit ederek stratejisini belirler.

HİKAYEMİZ

MACİTLER MOBİLYA

1993

Macitler Mobilya, ilk defa 1993 yılında Serdal Macit tarafından bir döşemehane olarak kurulmuş ve mobilyacılık hayatına bu şekilde adım atmıştır. Dönemin getirmiş olduğu koşulları iyi değerlendiren girişimci ruhuyla, döşemehaneyi geliştirmeyi başarmıştır.

1995

Dönemin koşulları göz önünde bulundurulduğunda o zamanlardan farklı tarzını, kullandığı kumaşlar ve işçiliği ile ortaya koymaya başlayan Macitler, 1995 yılında döşemehanenin yanına iskelet atölyesini de eklemiştir.

1996

İskelet atölyesinden atılımlar gerçekleştiren Serdal Macit, aldığı talepler doğrultusunda 1996 yılında Macitler Mobilya olarak mağazalaşmaya ilk adımı Modoko’da atmış ve açılan bu ilk mağaza bugünkü Macitler Mobilya mağazacılık anlayışının temelinde en önemli yapı taşını oluşturmuştur.

2000

Dekorasyon ve proje çağına girildiği zaman, gelişen çağı yakından takip eden Serdal Macit, ilk önce Maltepe Bağdat Caddesi’nde, aynı dönemde de Masko Mobilya Kenti’ndeki mağazasını açmış ve Türkiye’nin her yerine mobilya sevkiyatı yapmaya başlamıştır.

2005

2005 yılına kadar mobilyada tasarımı ön plana çıkararak üretimde fiilen yer alan Macitler, bu yıla gelindiğinde döşeme ve iskelet atölyelerine ek olarak Mobilya üretimi ve boyahane fabrikasını açmıştır. O andan sonra tasarım anlayışını daha da geliştirerek kendi tarzını oluşturmuş ve üretim adımlarına da Macitler Mobilya imzasını atmaya başlamıştır.

2012

Daha sonra mobilyada modern anlayışı benimseyerek hem üretim parkurlarını kuvvetlendirmiş hem de yeni tasarım ekibiyle günümüzdeki Macitler Mobilya’nın adımlarını atmaya başlamıştır.

2013

Kurumsal anlamda yapılan değişiklikler ve başlatılan markalaşma yatırımı kısa sürede karşılığını vermiş ve Macitler Mobilya markasını bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük kitlelerce bilinen bir Türk Markası haline getirmiştir. Dünyanın birçok noktasında satış noktası ve bayilikleri bulunan Macitler Mobilya, modern mobilya alanında üretim ve proje gerçekleştiren önemli markalardan olmuştur.

2017

Türkiye'nin en büyük mobilya satış noktalarından biri olan Ankara Siteler'de, tüm İç Anadolu Bölgesi'ne hizmet vermek, mobilya satışı yapmak ve özel proje gerçekleştirmek için Macitler Mobilya Ankara Siteler mağazası hizmete sunulmuştur.

2019

İstanbul ve çevresindeki illerdeki istek ve talepleri karşılamak amacıyla Macitler Mobilya, aldığı geri dönüşlere istinaden Address İstanbul’da da Macitler Mobilya tarzını daha geniş kitlelerle buluşturmak için bir mağaza kurmuştur.

2020

Ege Bölgesi’ndeki mobilya dekorasyon projelerine yenilerini katmak amacıyla İzmir Karabağlar ilçesinde bir şube daha açan Macitler Mobilya, gelişmiş bayi ve satış noktaları ile teknolojiyi yakından takip etmiş ve modern mobilyacılık alanındaki kültürünü daha geniş bir coğrafyaya yaymaya başlamıştır.

2022

Ülkenin ve dünyanın dört bir yanına anlayışını yaymak isteyen Macitler Trabzon mağazası ile karadeniz bölgesine de doğrudan hizmet vermeyi başarmıştır.

2023

Artık hızla büyüyen Macitler Mobilya aynı yılın son çeyreğinde üretim ve tesisleşme süreçlerinde de büyüme kararı alarak İstanbul Tuzlada yaklaşık 35.000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasının açılışını gururla yapmıştır. Bu yeni tesiste teknolojinin getirdiği tüm yenilikler, Macitler mobilya kültürü ile harmanlanmış ve çalışan güvenliği ön planda tutularak üretim faaliyetleri geliştirilmiştir.

Macitler Mobilya Ürün Çizgisi

Kaliteden, özgünlükten ve modern anlayıştan ödün vermeden tasarımlarımıza ve projelerimize hayat veriyoruz.

01

Kalite

Mobilya tasarımlarımızda zamana meydan okuyan özel çizgileri titizlikle seçiyoruz.

02

Mimari Destek

Alanında profesyonel mimar kadromuzla seçimlerinize destek olmaya özen gösteriyoruz.

03

Proje Odaklı

Dinamik mimar kadromuzla tasarımlarımızı proje etrafında hayata geçiriyoruz.

04

Yüksek Teknoloji

Tasarım, üretim, teslimat ve satış sonrası hizmetlerde; yüksek teknoloji argümanlarını kullanıyoruz.

Ürün Gruplarımız

Kaliteden, özgünlükten ve modern anlayıştan ödün vermeden tasarımlarımıza ve projelerimize hayat veriyoruz.

MİMARA SOR
Barış AYSEVEN
Ankara
TR / EN
Songül CENTİLMEN
Ankara
TR
Eda Nur KOÇ
Ankara
TR / EN
Bilgesu Y. ÇAPAR
Ankara
TR
Dilek KORKMAZ
İzmir
TR
Melis KEPTİĞ
İzmir
TR
Gamze KÜLEGEÇ
Masko
TR / EN
Nurşah IRMAK
Masko
TR / EN / AR
İrem BATUR
Modoko
TR
Gülşah MEMİŞ
Modoko
TR
Mustafa SOYALP
Modoko
TR / EN
Esra ERDÖL
Trabzon
TR
Gülcan İNANLI
Trabzon
TR / EN