İtalyan Mobilya Markalarına eşdeğer tasarımları ile fark yaratan Macitler Mobilya, iç mimarlık hizmetini sizlere sunuyor.

İtalyan mobilya markalarına eşdeğer tasarımları ve şık İtalyan mobilya tasarımları ile sizlerle buluşan Macitler Mobilya, kaliteli mobilya modellerini ve ücretsiz iç mimarlık hizmetini sizler için sunmaktadır.

Tüm İtalyan mobilya markalarının üzerinde tasarımları ile göz kamaştıran mobilya modellerini sizlere sunan Macitler Mobilya, İtalyan mobilya modellerini ve başta İtalyan koltuk takımı modellerini mağazalarında sergiliyor ve ek olarak da ultra konfor ve eleganlığın hakim olduğu İtalyan mobilya dekorasyon projeleri gerçekleştiriyor.

İtalyan Mobilya Modelleri

 

İtalyan koltuk takımından İtalyan deri koltuk takımlarına, İtalyan dekorasyon fikirlerinden İtalyan yatak odası modellerine kadar her türlü mobilya ve mobilya dekorasyon projesini bulabileceğiniz Macitler Mobilya aynı zamanda da tüm Türkiye ve dünyaya mobilya gönderimi yapmaktadır.

Tasarım ödüllü mobilya modellerini daha yakından görmek için mağazalarımıza uğrayabilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Özel dekorasyon tasarım projelerimizi ve ücretsiz iç mimari hizmetimizi yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.