Masko mobilya firmaları içerisinde özel tasarım mobilya hizmeti veren Macitler Mobilya deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

 

MASKO Mobilya Kenti mobilya ve dekorasyon hizmeti almak isteyen yerli ve yabancı bir çok müşteri tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Macitler Mobilya olarak biz 14 A Blok No: 26-28-30'da bulunan 3'lü mağazamızda deneyimli Mimar, İç Mimar ve Proje yöneticisi kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 

 

Masko Mobilyacılar
Masko Mobilya Kenti İstanbul ikitelli'de bulunmaktadır. Detaylı adres tarifi için buraya tıklayın Masko Mobilya mağazamız hem 3'lü mağaza olması hem de 3 katlı olması nedeniyle oldukça büyüktür. Web sitemizde bulunan birçok ürün mağazamızın teşhirinde yer almaktadır. Ürünlerimizi yakından görmek, ücretsiz mimari destek hizmetimizden faydalanmak için mağazamıza gelebilirsiniz.

 

Mimar Desteği
Mağazamızda her birisi kendi alanında uzman ve deneyimli mimar, iç mimar ve proje yöneticisi çalışma arkadaşlarımız ev dekorasyon konusunda sizlere Ücretsiz Mimari Destek hizmeti vermektedir. Mimarlarımızı görmek için buraya tıklayabilirsiniz.